Nieruchomości wycena

Jako firma, która posiada już wieloletnie doświadczenie, doskonale wiemy jakie trudności może nastręczać kwestia wycen nieruchomości. Zdajemy też sobie sprawę z tego, jak istotne z perspektywy umów kupna-sprzedaży są wszelkiego rodzaju zagadnienia analityczne niezbędne podczas późniejszego przygotowywania operatów szacunkowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były precyzyjne i maksymalnie efektywne. Od tego, w jaki sposób zorganizowany i przeprowadzony zostanie proces szacowania wartości majątku może zależeć nie tylko możliwość pozyskania kredytu hipotecznego czy też skutecznego rozliczenia się z podatku od spadku lub darowizny, ale także stan domowego budżetu, dlatego też działamy ściśle w oparciu o normy prawne i etyczne. Z troski o naszych klientów składamy na ich ręce kompletne dokumentacje, pozwalające na przeprowadzanie dalszych działań transakcyjnych i zachowujące wymagane wytyczne merytoryczne i formalne.

wycen adomówNiezależnie od rodzaju zlecenia zależy nam na tym, aby przygotowywane przez nas opracowania były maksymalnie przejrzyste i pozwalały na szybką ocenę zawartych w nich informacji, zgodnie ze wszystkimi normami prawnymi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient – podobnie zresztą jak problemy, z którymi zgłasza się do naszego biura – posiada swój indywidualny profil, dokładamy więc wszelkich starań, aby każde nasze działanie przybliżało go do osiągnięcia planowanego sukcesu, bez względu na to, czy w kręgu jego zainteresowania będzie bezproblemowa fuzja przedsiębiorstw, czy też niezbędna do ustalenia wartości nieruchomości wycena.

Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy zarówno do klientów komercyjnych, jak i indywidualnych, oferując wszystkim zainteresowanym wysokiej jakości usługi związane nie tylko z dokładną wyceną nieruchomości, takich jak budynki, lokale, grunty czy kompleksy zabudowań, wchodzących w skład rzeczoznawstwa majątkowego, ale także weryfikacją kosztów prac budowlanych i remontowych, wyceną wartości maszyn i urządzeń związanych z konkretnym obiektem, a także analizą zmian wartości i środków trwałych. W przypadku klientów zainteresowanych przede wszystkim wyceną przedsiębiorstw, jesteśmy w stanie zaoferować sprawne ustalenie wartości majątkowej i dochodowej, a także pomoc w przygotowywaniu biznesplanów. Zależy nam utrzymaniu kompleksowości naszych działań, dlatego też obok klasycznych operatów szacunkowych i wycen, proponujemy doradztwo z zakresu rynku nieruchomości.

Zapewniamy tym samym obiektywną informację z zakresu problematyki branżowej, wspierając klientów podczas opracowywania biznesplanów, szacowania rentowności podejmowanych przez nich przedsięwzięć, oceny aktualnych trendów rynkowych oraz planowania zagospodarowania przestrzennego wytypowanego przez nich miejsca. W naszym gronie działają wyłącznie wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie i potrafiący spokojnie przeprowadzać klientów przez labirynty skomplikowanych działań rynkowych, dlatego też chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, każdorazowo oferując rzetelne podejście do tematu. Zajmujemy się także przygotowywaniem opracowań, raportów oraz analiz odpowiadających bieżącej sytuacji w branży nieruchomościowej, dlatego też nasi klienci mogą zdecydować się na dokumentacje raportów kwartalnych, półrocznych oraz rocznych. W zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb umożliwiamy naszym klientom działanie ściśle według ich preferencji.

mieszkania - wycenyObejmująca szacowanie wartości nieruchomości wycena wymaga rozległej wiedzy oraz precyzji w działaniu, przez co niezbędne jest każdorazowe dokonanie dokładnej wizji lokalnej, pomiarów inwentaryzacyjnych oraz dokumentacji fotograficznych. Stały i systematyczny rozwój jest dla nas kwestią priorytetową, szczególnie dzisiaj, kiedy branża nieruchomości stale się przekształca. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą więc swoje kwalifikacje uczestnicząc w rozmaitych cyklach szkoleniowych i kursach, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest rozległa wiedza z punktu widzenia doradztwa branżowego. Niezależnie od tego czy naszym klientom zależy na dobrym przygotowaniu się do zyskownej sprzedaży domu, działki budowlanej czy mieszkania, czy też na ustaleniu najlepszego momentu na włączenie się w transakcyjną przestrzeń uczestnictwa, staramy się działać w taki sposób, aby wszystkie zgromadzone dane były w stanie w pełni oddać faktyczny stan wycenianego lokalu. W gronie naszych  specjalistów – obok rzeczoznawców majątkowych posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia własnej działalności i regularnie konstruujących precyzyjne operaty szacunkowe, znaleźć można analityków, doradców oraz specjalistów od prawa. W tak dobranym zespole możliwe jest nie tylko terminowe realizowanie zleceń, ale także maksymalne wsparcie klientów w każdym aspekcie branży nieruchomości. Wiemy, że tylko nieskazitelna opinia i wiarygodność w oczach klientów jest w stanie zagwarantować nam sukces, dlatego stawiamy przede wszystkim na ich dobro.

Partner

wechta

Kontakt